Hakkımızda

ANASAYFA Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İstanbul’un en güzel sahil semtlerinden biri olan Boğaz’ın incisi Arnavutköy’de keyifli buluşmaların adresi, Fransız konseptli pastane La Pierre Patisserie, usta şeflerinin 12 yıllık pastanecilik tecrübesi ile özlenen tatları sizlere sunuyor.

Ev sıcaklığında, butik hizmet kalitesi ile misafirlerini ağırlayan pastane, haftanın yedi günü sabah saat 07.30 ile akşam 20.00 saatleri arasında açık.

La Pierre Patisserie sunumları, keyifli ortamı, garsonları ile kendinizi butik bir Fransız pastanesinde hissettiriyor. Her çeşit pastane lezzetini yakalayacağınız mekanda, huzurlu ortamı ve sıcaklığı sayesinde günün stresinden de uzaklaşma imkanı bulacaksınız.

Hijyenik ortamda, el emeği ile hiçbir katkı maddesi kullanmadan, günlük en kaliteli malzemelerle hazırlanan tatlar, müşterilerin beklentilerine göre hazırlanıyor. La Pierre Patisserie, spesiyal pastalar, kek, ekler, tart, tatlı tuzlu kurabiye çeşitleri, poğaça, Fransız kruvasanı ve birbirinde özel birçok lezzet alternatifleri ile babyshower, doğum günü, kurumsal etkinlikler, nişan ve düğün gibi tüm özel günlere catering hizmeti de sunuyor.

Bizlere siparis@lapierrepatisserie.com.tr / 0212 263 06 07 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.